Prihaja 13. Bobri

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
13. Bobri, foto: Promo
13. ljubljanski festival kulturno-umetnostne uzgoje Bobri potekal bo med 18. septembra in 2. oktobra 2021.

Program 13. festivala Bobri je tu. Ponuja pester nabor kakovostnih prireditev za otroke in mlade, ki se bodo odvijale po različnih prizoriščih po Ljubljani. Za gledališke, plesne, glasbene, filmske in literarne prireditve so potrebne brezplačne vstopnice. Na delavnice in vodstva pa se je potrebno predhodno prijaviti. Podatki za prijavo so navedeni pri vsaki ustanovi, ki jih pripravlja.

Več o festivalu izveste v katalogu.

URNIK

10.00–12.00, delavnica
34. grafični bienale Ljubljana: Iskra Delta, termin po dogovoru, od torka do petka, za vrtce in šole 6 + | 60′

TOREK, 14. SEPTEMBER

17.00, Knjiga
Čudežna klop – tukaj poslušamo literaturo (odprtje instalacije), za izven 5 + | 120′

PETEK, 17. SEPTEMBER

17.00, Razstava
Identiteta (odprtje razstave), za izven 7 + | 60′

SOBOTA, 18. SEPTEMBER

11.00, Delavnica
Osebna izkaZINca, za izven 6 + | 120′

11.30, Delavnica
Po poteh medvrstne komunikacije, za izven 9 + | 60′

13.15, Film
Rocca spreminja svet, za izven 8 + | 101′

16.00, Film
Potepanje papirnatega zmaja, za izven 4 + | 34′

16.00, Glasba
Dobr-bobr Katalena (odprtje festivala), za izven 5 + | 40′

16.00, Delavnica
Skrivnosti Plečnikovega vrta, za izven 5 + | 90′

NEDELJA, 19. SEPTEMBER

11.00, Gledališče
Oh la la (v slovenščini), za izven 4 + | 35′

11.00, Delavnica
Kiosk lepih želja, za izven 5 + | 120′

13.30, Film
Salon pri Romy, za izven 9 + | 92′

PONEDELJEK, 20. SEPTEMBER

9.00, Film
Zverinice iz gozda Hokipoki, za vrtce in šole 4 + | 75′

9.00, Delavnica
Po sledeh rimske Emone, za šole 9 + | 90′

10.00, Gledališče
Moj dedek je bil češnjevo drevo, za vrtce in šole 5 + | 40′

10.00, Ples
Oho, za vrtce in šole 5 + | 30′

10.00, Delavnica
Igrajmo karte Neustrašne ženske, za šole 9 + | 45′

11.30, Film
Salon pri Romy, za šole 9 + | 92′

17.00, Gledališče
Moj dedek je bil češnjevo drevo, za izven 5 + | 40′

17.00, Ples
Oho, za izven 5 + | 30′

TOREK, 21. SEPTEMBER

9.00, Film
Potepanje papirnatega zmaja, za vrtce in šole 4 + | 34′

9.00, Delavnica
Od kolišča do mestnega središča, za vrtce in šole 5 + | 90′

10.00, Gledališče
Kako je gospod Feliks tekmoval s kolesom, za vrtce in šole 3 + | 40′

10.00, Glasba
Bajkomat, za šole 11 + | 45′

10.00, Delavnica
PreOBRAZbe, za vrtce in šole 4 + | 90′

11.30, Film
Prinčevo potovanje, za šole 9 + | 76′

17.00, Gledališče
Kako je gospod Feliks tekmoval s kolesom, za izven 3 + | 40′

17.00, Glasba
Bajkomat, za izven 5 + | 45′

SREDA, 22. SEPTEMBER

9.00, Film
Najboljši Sune, za šole 8 + | 88′

9.00, Delavnica
Od kolišča do mestnega središča, za vrtce in šole 5 + | 90′

9.30–11.30, Gledališče
Pokukaj, za šole 6 + | 30′

10.00, Knjiga
Neustrašne, za šole 9 + | 40′

10.00, Delavnica
Po poteh medvrstne komunikacije, za šole 9 + | 60′

17.00–19.00, Gledališče
Pokukaj, za izven 6 + | 30′

ČETRTEK, 23. SEPTEMBER

9.00, Gledališče
Obisk za medveda, za vrtce in šole 3 + | 45′

9.30–11.30, Gledališče
Pokukaj!, za šole 6 + | 30′

10.00, Glasba
Backi iz klavirja, za vrtce in šole 5 + | 40′

10.00, Delavnica
Jaz – ti – mi, za vrtce in šole 5 + | 90′

11.00, Gledališče
Obisk za medveda, za vrtce in šole 3 + | 45’|str. 23

11.00, Delavnica
Pobegli vitez, za vrtce in šole 6 + | 60′

17.00, Gledališče
Obisk za medveda, za izven 3 + | 45′

17.00–19.00, Gledališče
Pokukaj!, za izven 6 + | 30′

17.00, Delavnica
Pobegli vitez, za izven 5 + | 60′

PETEK, 24. SEPTEMBER

9.00, Film
Zverinice iz gozda Hokipoki, za vrtce in šole 4 + | 75′

10.00, Film
400 udarcev, za šole 12 + | 99′

10.00, Delavnica
ParkŽur, za šole 8 + | 60′

10.00, Delavnica
Kiosk lepih želja, za vrtce šole 5 + | 120′

11.30, Film
Greta, za šole 13 + | 98′

17.00, Delavnica
Idealno mesto, za izven 6 + | 100′

17.00, Delavnica
Vodstvo po Vodnikovi Ljubljani, za izven 10 + | 120′

SOBOTA, 25. SEPTEMBER

10.00, Delavnica
PreOBRAZbe, za izven 4 + | 90′

10.00, Delavnica
Kaj mi pove moj DNK?, za izven 8 + | 180′

11.00 , Delavnica
Telesa, takšna in drugačna, za izven 9 + | 90′

11.30, Delavnica
ParkŽur, za izven 8 + | 60′

13.45, Film
Zverinice iz gozda Hokipoki, za izven 4 + | 75′

16.00, Film
Moj brat lovi dinozavre, premiera – za izven 12 + | 101′

16.00, Delavnica
Brez meja, za izven 5 + | 90 ‘

17.00, Glasba
Backi iz klavirja, za izven 5 + | 40′

17.00, Delavnica
S pravljico okrog sveta: Elmer, za izven 3 + | 60′

NEDELJA, 26. SEPTEMBER

10.00, Delavnica
Brez meja, za izven 5 + | 90′

11.00, Knjiga
Tristo bratov zmerjavcev, za izven 4 + | 35′

13.45, Film
Prinčevo potovanje, za izven 9 + | 76′

17.00, Film
Ne joči, Peter, za izven 6 + | 92′

17.00, Ples
Povodni mož Ambrož, premiera 2 – za izven 4 + | 45′

PONEDELJEK, 27. SEPTEMBER

9.00, Film
Gumbi na potepu, za vrtce in šole 3 + | 32′

9.30, Delavnica
Spomenik enakosti, za šole 9 + | 90′

10.00, Gledališče
Zavrti tigra!, za šole 6 + | 7′

10.00, Ples
Povodni mož Ambrož, za vrtce in šole 4 + | 45′

10.00, Knjiga
Tristo bratov zmerjavcev, za vrtce in šole 4 + | 35′

10.00, Delavnica
Vodstvo po Vodnikovi Ljubljani, za šole 10 + | 75′

11.30 , Film
Moj brat lovi dinozavre, za šole 12 + | 101′

16.00–18.00, Gledališče
Zavrti tigra!, za izven 6 + | 7′

TOREK, 28. SEPTEMBER

9.30, Gledališče
Oh la la (v slovenščini), za vrtce in šole 4 + | 35′

10.00, Ples
Poveljnik Groove, za šole 10 + | 45′

11.30, Film
Prinčevo potovanje, za šole 9 + | 76′

17.00, Ples
Poveljnik Groove, za izven 10 + | 45′

17.00, Knjiga
Iz nekoč v danes, za izven 7 + | 60′

17.00, Delavnica
Bober se spoznava skozi pravljice, za izven 3 + | 45′

SREDA, 29. SEPTEMBER

10.00, Knjiga
Vampirček gre v šolo, za vrtce in šole 5 + | 45′

11.00, Film
Ne joči, Peter, za šole 6 + | 92′

10.00, Gledališče
Oh la la (v francoščini), za vrtce in šole 4 + | 35′

17.00, Ples
Dežela sanj, za izven 6 + | 35′

17.00, Knjiga
Vampirček gre v šolo, za izven 5 + | 45′

17.00, Delavnica
Bober se spoznava skozi pravljice, za izven 3 + | 45′

ČETRTEK, 30. SEPTEMBER

9.00, Film
Potepanje papirnatega zmaja, za vrtce in šole 4 + | 34′

10.00, Ples
Dežela sanj, za šole 6 + | 35′

11.00, Film
Ne joči, Peter, za šole 6 + | 92′

11.00, Ples
CTRL.SHIFT.ESC, za šole 9 + | 45′

11.30, Film
Volkovi, za šole 9 + | 95′

17.00, Ples
CTRL.SHIFT.ESC, za izven 9 + | 45′

17.00, Delavnica
Bober se spoznava skozi pravljice, za izven 3 + | 45′

18.00, Glasba
Koala Voice, za izven 12 + | 45′

PETEK, 1. OKTOBER

9.00, Film
Gumbi na potepu, za vrtce in šole 3 + | 32′

10.00, Film
400 udarcev, za šole 12 + | 99′

10.00, Gledališče
Alica, potovanje v sanje, za šole 9 + | 55′

10.00, Ples
Spominčica, za vrtce 1,5 + | 30′

11.30, Film
Rocca spreminja svet, za šole 8 + | 101′

17.00, Gledališče
Alica, potovanje v sanje, za izven 9 + | 55′

17.00, Ples
Spominčica, za izven 1,5 + | 30′

SOBOTA, 2. OKTOBER

10.00, Delavnica
Starogram in kemogram, za izven 7 + | 120′

13.00, Film
Najboljši Sune, za izven 8 + | 88′

15.30, Film
Volkovi, za izven 9 + | 95′

16.00, Ples
Učenec plesnega modreca (sklepna prireditev), za izven 6 + | 45′

Ostavite komentar:

Pročitajte još:

Pratite nas:

O nama:

OD MALIH NOG(U) je regionalna platforma za razvoj i afirmaciju pozorišta/kazališta/gledališća/teatra za d(j)ecu i mlade. Okuplja organizacije i umjetnike koji svojim edukativnim, umjetničkim te teorijskim radom žele promijeniti stanje u sektoru.